• O MNIE

Cześć, nazywam się Kamil i jestem założycielem sklepu ze zdrowymi oraz ekologicznymi produktami.

Skąd pomysł? Od dobrych kilku lat interesuję się rozwojem samoświadomości i zdrowiem, które jest nierozłącznym jej elementem. Jestem również Wegetarianinem. Naturalne Ekologiczne Produkty nie tylko dbają o nasze zdrowie ale również o zdrowie środowiska. Produkty w naszym sklepie składają się z naturalnych wyciągów roślinnych, są biodegradowalne i ekologiczne, nie zawierają chemicznych dodatków, nie sa alergiczne i nie podrażniają.

Oprócz sklepu prowadzę również fanpage na facebooku, który zrzesza ludzi zajmujących się rozwojem samoświadomości. Tworzę miejsce w sieci, gdzie mogą spotykać się ludzi ceniący sobie świadome życie.

Zachęcam do zapisania się i podzielenia się swoimi przemyśleniami.

not2late

Uwielbiam podróżować, każdego roku jeżdżę po świecie autostopem i nie tylko. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i wymieniać szczere uśmiechy. Nawiązywać kontakty w różnych częściach świata i organizować międzynarodowe meetingi. Kocham uczyć się nowych rzeczy, czytać nowe książki i ubierać koszulkę tył na przód. Staram się przybijać sobie codziennie mentalną piątkę za pójście za głosem serca.

 

Tegoroczna autostopowa wyprawa na wyspę Lopud.

 

lopud.jpg

 

Norwegia, gdzie to zdarza mi się odwiedzać mojego Przyjaciela.

 

norwa.jpg

 

Jestem absolwentem Katowickiej Akademii Muzycznej. Muzyką zajmuję się od dziecka. Ostatnio niestety odłożyłem swoje hobby na później z powodu doby, która ma tylko 24 godziny. Przyszedł moment w życiu, kiedy to postanowiłem zasmakować życia z nieco innej perspektywy!

 

IMG_20181108_204700.jpg

 

Dodatkowo w swojej świadomościowej drodze bardzo wiele zawdzięczam dla sportu, który towarzyszy mi od wielu lat i nie opuszcza mnie. Obecnie zajmuję się bieganiem głównie po leśnych ścieżkach, aczkolwiek zdarza mi się startować w różnych biegackich eventach :) Ostatnio w moje życiowe progi zagościła również Krav Maga.

 

Maraton Warszawski

maraton.jpg

 

Jeśli masz do mnie jakieś pytania dotyczące zakupów,

masz jakiś pomysł na współpracę

albo po prostu chcesz zamienić słowo.

Napisz do mnie na Facebooku :)

 

not2late

 

Peace everybody :)