• Kategorie
  • Parametry
  • Płyn Do Prania

Środki piorące stwarzają duże zagrożenie dla środowiska naturalnego, gdyż składają się z chemicznych, agresywnie działających substancji. Jednocześnie nikt nie wyobraża sobie zrezygnowania z nich... Wyjściem jest wybór ich bezpieczniejszej wersji. W naszej ofercie można znaleźć ekologiczny płyn do prania w wielu wariantach. Naturalne środki pozwalają usunąć wszelkie zabrudzenia z różnego rodzaju tkanin, a jednocześnie są bezpieczne dla środowiska. Ich łagodny skład gwarantuje też brak podrażnień dłoni w czasie prania ręcznego. Odpowiednie są również dla alergików, gdyż nie powodują wystąpienia reakcji uczuleniowych na skórze. Produkty te mogą więc zainteresować nie tylko osoby zatroskane o planetę.

Ekologiczny płyn do różnych potrzeb

Środki piorące trzeba dopasowywać nie tylko do rodzaju zabrudzeń, ale też materiałów, z jakich wykonana jest odzież. W naszej ofercie można znaleźć różne wersje ekologicznego płynu do prania: przeznaczone do odzieży sportowej, wełny, która potrzebuje zabezpieczenia, uniwersalne, jak i warianty z określonymi nutami zapachowymi oraz bez zapachu - te ostatnie są jeszcze łagodniejsze dla skóry.

Produkty te skutecznie usuwają nawet uporczywe zabrudzenia, odświeżają tkaniny i pomagają o nie zadbać, nie powodując szybszego niszczenia. Są też wydajne, ich zakup jest zatem ekonomicznym rozwiązaniem.