• Kategorie
  • Parametry
  • Patyczki Do Uszu

Bez patyczków do uszu chyba nikt nie wyobraża sobie codziennej dokładnej higieny. Ten niepozorny produkt jest jednak sporym zagrożeniem dla środowiska, gdyż wytwarzany jest z plastiku i sztucznych włókien. Jako że z artykułu tego korzysta się bardzo często, warto wybrać jego wersję eko, by przyczynić się do ochrony planety, a jednocześnie zagwarantować sobie pełne bezpieczeństwo dzięki kontaktowi z całkowicie naturalnymi materiałami.

Z czego wykonane są ekologiczne patyczki do uszu?

Znajdująca się w naszej ofercie naturalna alternatywa dla plastikowych pałeczek to w pełni bezpieczny dla środowiska produkt, wykonany z drewna bambusa oraz bawełny. Bambus jest drzewem szybko rosnącym, a także biodegradowalnym, tak jak bawełna, jest to więc doskonały wybór w przypadku tak często użytkowanych produktów, które potrzebne są w wielkich ilościach.

Po jednorazowe ekologiczne patyczki do uszu można sięgać bez obaw o zagrożenie dla planety, a jednocześnie z pewnością, że są one bezpieczne dla organizmu. Zapewniają też skuteczną higienę, a ich użytkowanie jest przyjemne dzięki wytrzymałości bawełny, jak i bambusa, który jest odporny na wyginanie.