• Kategorie
  • Parametry
  • Filrty Do Wody

Szungit jest naturalnym zasobem, o wysokim stężeniu pierwiastka węgla. Ze względu na obecność rzadkiej odmiany molekuł węgla, fulerenów, jest stosowany jako naturalny filtr wody; usuwa zanieczyszczenia z wody, takie jak: azotany, azotyny, metale ciężkie, chlorowane, węglowodory, pestycydy, dioksyny, fenole, produkty naftowe, bakterie, wirusy. Wzbogaca wodę w potrzebne makro i mikroelementy. Działa na wodę bakteriobójczo i przeciwutleniająco.Naturalnie szungit występuje w rosyjskim regionie Karelia. Skład naszych produktu potwierdziliśmy badaniami w Głównym Instytucie Górnictwa w Katowicach

Jak usunąć fluor z wody - szungit zna odpowiedź

Zna odpowiedź też każdy, kto miał styczność z tym magicznym kamieniem. W czasie procesu oczyszczania, skutecznie niweluje negatywne substancje takie jak: azotany, miedź, metale ciężkie, wszelkie pestycydy, jak również związki chloru oraz wspomniany w tytule fluor. Jest to jeden z nielicznych, naturalnych sposobów na pozbycie się fluoru z wody. Polecany każdej osobie pragnącej regularnie ulepszać swoją jakość życia i poszerzać swój mentalny uśmiech.

Jak oczyszczać wodę? - Jak używać szungitu?

  1. Odmierz 50 g szungitu na każdy 1 litr wody
  2. Opłucz pod bieżącą wodą
  3. Umieść w naczyniu i zalej wodą
  4. Pozostaw na 3 dni, po tym czasie woda jest gotowa

Z jednej porcji szungitu możesz korzystać do 3 miesięcy. W miarę zużycia dolewaj nowej wody. Szungit płucz pod bieżącą wodą co 2 tygodnie.

Woda z dna (ok. 3 cm) nie nadaje się do spożycia z uwagi na osad.